facebook

A może tak nieco dalej? Termy Merano

Dodano 29.06.2017 10:18

Tarasowo położone niecki basenowe w dolnej części zwieńczone stawem, a z drugiej położonym na wzniesieniu oszklonym budynkiem zamkniętej części kąpieliska. Wszystko to w konwencji pałacowo- parkowej.

Otaczające miasteczko Alpy z resztkami śniegu uzupełniają scenerię wody, zieleni, marmuru i klimatu. Zderzenie skromności wyrazu, funkcjonalności  i włoskiego designu, to najkrótsze określenie wrażenia z pobytu w kąpielisku.

 

 

Dopracowana strefa saun, wellnes, spa i reha powoduje, że wszyscy po kilku godzinach pobytu opuszczają to miejsce o kilka lat młodsi.

Dobra informacja, to cena za te usługi, która kształtuje się na poziomie najtańszego biletu wstępu na polskich obiektach . Będąc zimą na nartach, latem wędrując po górach lub jeżdżąc na rowerze wato kilka chwil wygospodarować na relaks i odpoczynek.

 

Dla podróżujących w głąb Włoch, wspaniałe miejsce na kilka godzin odprężenia, zwiedzenie jednego z najstarszych uzdrowisk, skosztowania regionalnej kuchni i oczywiście kąpieli. Termalnie polecamy! 

pozostałe